Dette er resultater fra Håndballcupen Ski 2019. Se de siste resultatene fra Håndballcupen Ski 2020 her.

Bækkelagets SK

Lagre til kalenderen din
Se dommer
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
23080700 fr 23/08 17:00 fr 23/08 Siggerudhallen J14 (f 2005) Plj A Kolbotn IL 1 9 - 11 Bækkelagets SK 1    
23081501 fr 23/08 17:33 fr 23/08 STIL Arena/Langhushallen 2 G12 (f 2007) Plj B Ski IL Håndball 2 17 - 12 Bækkelagets SK 1    
23080702 fr 23/08 18:06 fr 23/08 Siggerudhallen J14 (f 2005) Plj C Bækkelagets SK 2 12 - 11 Kolbotn IL Hvit    
23081502 fr 23/08 18:06 fr 23/08 STIL Arena/Langhushallen 2 G12 (f 2007) Plj C Bækkelagets SK 2 14 - 11 Nordstrand IF NIF 2    
23080504 fr 23/08 19:12 fr 23/08 Ski Alliansehall/Skihallen 1 G15 (f 2004) Plj E Bækkelagets SK 16 - 9 Elverum Håndball 2    
23080704 fr 23/08 19:12 fr 23/08 Siggerudhallen J14 (f 2005) Plj A Bækkelagets SK 1 13 - 16 Lørenskog HK    
23080904 fr 23/08 19:12 fr 23/08 STIL Arena/Langhushallen 1 G13 (f 2006) Plj B Ski IL Håndball 11 - 19 Bækkelagets SK    
23081804 fr 23/08 19:42 fr 23/08 Bjørnholthallen 3 J16 (f 2003) Plj E Kjelsås IL 22 - 20 Bækkelagets SK BSK 2    
23080405 fr 23/08 19:45 fr 23/08 Skihallen G14 (f 2005) Plj C Bækkelagets SK 10 - 20 Hammarby Handboll    
23081107 fr 23/08 20:51 fr 23/08 Greverudhallen J13 (f 2006) Plj G Bækkelagets SK BSK 1 14 - 6 Oppegård IL 1    
24081500 lø 24/08 08:00 lø 24/08 STIL Arena/Langhushallen 2 G12 (f 2007) Plj B Bækkelagets SK 1 7 - 16 Kjelsås IL G12    
24080900 lø 24/08 08:00 lø 24/08 STIL Arena/Langhushallen 1 J16 (f 2003) Plj E Ullensaker/...IL Håndball 11 - 13 Bækkelagets SK BSK 2    
24080600 lø 24/08 08:00 lø 24/08 Kråkstadhallen J13 (f 2006) Plj C Bækkelagets SK BSK 2 10 - 17 HK Silwing/Troja    
24081900 lø 24/08 08:00 lø 24/08 Nordbyhallen J13 (f 2006) Plj G Skånela IF 12 - 6 Bækkelagets SK BSK 1      
24081201 lø 24/08 08:30 lø 24/08 Østre Greverudhallen G11 (f 2008) Plj C Bækkelagets SK 2 BSK 2 Ferdig Kjelsås IL      
24081202 lø 24/08 08:55 lø 24/08 Østre Greverudhallen G11 (f 2008) Plj A Langhus IL Ferdig Bækkelagets SK 3 BSK 3      
24081102 lø 24/08 09:06 lø 24/08 Greverudhallen G13 (f 2006) Plj B Bækkelagets SK 9 - 13 Elverum Håndball    
24080603 lø 24/08 09:39 lø 24/08 Kråkstadhallen J13 (f 2006) Plj C Kråkerøy IL 1 12 - 5 Bækkelagets SK BSK 2    
24081205 lø 24/08 10:07 lø 24/08 Østre Greverudhallen G11 (f 2008) Plj C Oppegård IL Rød Ferdig Bækkelagets SK 2 BSK 2      
24080903 lø 24/08 10:09 lø 24/08 STIL Arena/Langhushallen 1 J16 (f 2003) Plj A Bækkelagets SK BSK 1 8 - 27 Fjellhammer IL 1    
24081904 lø 24/08 10:12 lø 24/08 Nordbyhallen J13 (f 2006) Plj G Oppsal 2 5 - 8 Bækkelagets SK BSK 1      
24081504 lø 24/08 10:12 lø 24/08 STIL Arena/Langhushallen 2 G12 (f 2007) Plj C Holmestrand IF 20 - 10 Bækkelagets SK 2    
24081206 lø 24/08 10:30 lø 24/08 Østre Greverudhallen G11 (f 2008) Plj A Bækkelagets SK 3 BSK 3 Ferdig Oppegård IL Oppegård Gul      
24081505 lø 24/08 10:45 lø 24/08 STIL Arena/Langhushallen 2 G12 (f 2007) Plj B Urædd Håndball 17 - 11 Bækkelagets SK 1    
24080904 lø 24/08 10:52 lø 24/08 STIL Arena/Langhushallen 1 J16 (f 2003) Plj E Bækkelagets SK BSK 2 15 - 29 Flint Tønsb...Håndball AL    
24081207 lø 24/08 10:55 lø 24/08 Østre Greverudhallen G11 (f 2008) Plj A Langhus IL Ferdig Bækkelagets SK 4 BSK 4      
24081106 lø 24/08 11:18 lø 24/08 Greverudhallen G13 (f 2006) Plj B Uppsala HK 14 - 8 Bækkelagets SK    
24081208 lø 24/08 11:19 lø 24/08 Østre Greverudhallen G11 (f 2008) Plj C Ski IL Håndball Blå Ferdig Bækkelagets SK 2 BSK 2      
24081210 lø 24/08 12:05 lø 24/08 Østre Greverudhallen G11 (f 2008) Plj A Gneist Ferdig Bækkelagets SK 3 BSK 3      
24081211 lø 24/08 12:32 lø 24/08 Østre Greverudhallen G11 (f 2008) Plj A Bækkelagets SK 4 BSK 4 Ferdig Oppegård IL Oppegård Gul      
24081509 lø 24/08 12:57 lø 24/08 STIL Arena/Langhushallen 2 G12 (f 2007) Plj C Bækkelagets SK 2 15 - 16 Ski IL Håndball 1    
24080908 lø 24/08 13:34 lø 24/08 STIL Arena/Langhushallen 1 J16 (f 2003) Plj A Son HK 2 29 - 5 Bækkelagets SK BSK 1    
24080611 lø 24/08 14:03 lø 24/08 Kråkstadhallen J13 (f 2006) Plj C Bækkelagets SK BSK 2 10 - 5 Ullensaker/... Håndball 2    
24080711 lø 24/08 14:11 lø 24/08 Siggerudhallen J14 (f 2005) Plj C Stavanger 1 17 - 6 Bækkelagets SK 2    
24081217 lø 24/08 14:50 lø 24/08 Østre Greverudhallen G11 (f 2008) Plj A Bækkelagets SK 4 BSK 4 Ferdig Gneist      
24081414 lø 24/08 15:42 lø 24/08 Ski Alliansehall/Skihallen 2 G14 (f 2005) Plj C Reistad IL 11 - 5 Bækkelagets SK    
24080516 lø 24/08 16:48 lø 24/08 Ski Alliansehall/Skihallen 1 G15 (f 2004) Plj E Åhus Handboll 20 - 8 Bækkelagets SK    
24080716 lø 24/08 17:05 lø 24/08 Siggerudhallen J14 (f 2005) Plj A Bækkelagets SK 1 3 - 15 Flint Tønsb...Håndball AL    
24080914 lø 24/08 17:56 lø 24/08 STIL Arena/Langhushallen 1 J16 (f 2003) Plj A Bækkelagets SK BSK 1 9 - 22 Bodø Håndballklubb    
24080718 lø 24/08 18:11 lø 24/08 Siggerudhallen J14 (f 2005) Plj C Bækkelagets SK 2 5 - 13 Kråkerøy IL    
24081421 lø 24/08 19:43 lø 24/08 Ski Alliansehall/Skihallen 2 G14 (f 2005) Plj C Langhus IL 1 15 - 16 Bækkelagets SK    
24080521 lø 24/08 19:44 lø 24/08 Ski Alliansehall/Skihallen 1 G15 (f 2004) Plj E Larvik Turn & IF 1 19 - 9 Bækkelagets SK    
25081900 sø 25/08 08:00 sø 25/08 Nordbyhallen J13 (f 2006) Slutspill A 1/8 Final Kjelsås IL 1 15 - 6 Bækkelagets SK BSK 1      
25081202 sø 25/08 09:06 sø 25/08 Østre Greverudhallen G12 (f 2007) Slutspill B 1/4 Final Bjørndal Idrettsforening 12 - 9 Bækkelagets SK 1    
25080502 sø 25/08 09:15 sø 25/08 Ski Alliansehall/Skihallen 1 G15 (f 2004) Slutspill B 1/4 Final Viking Håndballklubb 12 - 16 Bækkelagets SK    
25082001 sø 25/08 09:23 sø 25/08 Drømtorphallen (kortbane) G9 (f 2010) Plj A Ski IL Håndball Hvit Bækkelagets SK GRØNN      
25082003 sø 25/08 10:09 sø 25/08 Drømtorphallen (kortbane) G9 (f 2010) Plj B Bækkelagets SK GUL Nordstrand IF Rød      
25081104 sø 25/08 10:12 sø 25/08 Greverudhallen G10 (f 2009) Plj A Bækkelagets SK 1 Ferdig Ski IL Håndball Gul      
25082004 sø 25/08 10:32 sø 25/08 Drømtorphallen (kortbane) G9 (f 2010) Plj A Bækkelagets SK GRØNN Kjelsås IL gul      
25080905 sø 25/08 10:45 sø 25/08 STIL Arena/Langhushallen 1 G14 (f 2005) Slutspill B 1/8 Final Bækkelagets SK 9 - 17 Nordstrand IF    
25081805 sø 25/08 10:45 sø 25/08 Bjørnholthallen 3 J16 (f 2003) Slutspill B 1/8 Final Bækkelagets SK BSK 2 1 - 0 W Sarpsborg IL Håndball      
25081205 sø 25/08 10:45 sø 25/08 Østre Greverudhallen G12 (f 2007) Slutspill B 1/4 Final Bækkelagets SK 2 14 - 9 Nordstrand IF NIF 3    
25081806 sø 25/08 11:18 sø 25/08 Bjørnholthallen 3 J16 (f 2003) Slutspill B 1/8 Final Langhus IL 16 - 10 Bækkelagets SK BSK 1    
25080606 sø 25/08 11:18 sø 25/08 Kråkstadhallen J13 (f 2006) Slutspill B 1/8 Final Bækkelagets SK BSK 2 15 - 6 Tindlund IF    
25082007 sø 25/08 11:41 sø 25/08 Drømtorphallen (kortbane) G9 (f 2010) Plj B Kjelsås IL grønn Bækkelagets SK GUL      
25081207 sø 25/08 11:41 sø 25/08 Østre Greverudhallen G11 (f 2008) Plj B Oppegård IL Oppegård Blå Ferdig Bækkelagets SK 1 BSK 1      
25082009 sø 25/08 12:30 sø 25/08 Drømtorphallen (kortbane) G9 (f 2010) Plj A Nordstrand IF Grønn Bækkelagets SK GRØNN      
25081210 sø 25/08 13:10 sø 25/08 Østre Greverudhallen G11 (f 2008) Plj B Rælingen Håndballklubb Ferdig Bækkelagets SK 1 BSK 1      
25081111 sø 25/08 13:13 sø 25/08 Greverudhallen G10 (f 2009) Plj A Fet IL Ferdig Bækkelagets SK 1      
25081411 sø 25/08 14:03 sø 25/08 Ski Alliansehall/Skihallen 2 G15 (f 2004) Slutspill B Semifinale Bygdø Monolitten 11 - 15 Bækkelagets SK    
25082013 sø 25/08 14:04 sø 25/08 Drømtorphallen (kortbane) G9 (f 2010) Plj B Ski IL Håndball Blå Bækkelagets SK GUL      
25080611 sø 25/08 14:09 sø 25/08 Kråkstadhallen J13 (f 2006) Slutspill B 1/4 Final Bækkelagets SK BSK 2 4 - 5 Ski IL Håndball 1    
25082014 sø 25/08 14:30 sø 25/08 Drømtorphallen (kortbane) G9 (f 2010) Plj C Bækkelagets SK BLÅ Driv Idrettslag      
25081812 sø 25/08 14:36 sø 25/08 Bjørnholthallen 3 J16 (f 2003) Slutspill B 1/4 Final Elverum Håndball 2 5 - 12 Bækkelagets SK BSK 2    
25080912 sø 25/08 14:36 sø 25/08 STIL Arena/Langhushallen 1 J14 (f 2005) Slutspill B 1/8 Final Bækkelagets SK 2 13 - 10 Viking TIF    
25081115 sø 25/08 14:45 sø 25/08 Greverudhallen G10 (f 2009) Plj C Ski IL Håndball Blå Ferdig Bækkelagets SK 2      
25081214 sø 25/08 14:52 sø 25/08 Østre Greverudhallen G12 (f 2007) Slutspill B Semifinale Urædd Håndball 17 - 8 Bækkelagets SK 2    
25081613 sø 25/08 15:09 sø 25/08 Sofiemyrhallen 2 G13 (f 2006) Sluttspill B 1/4 Final Bækkelagets SK 11 - 17 Langhus IL    
25082016 sø 25/08 15:16 sø 25/08 Drømtorphallen (kortbane) G9 (f 2010) Plj C Kråkerøy IL Bækkelagets SK BLÅ      
25081215 sø 25/08 15:25 sø 25/08 Østre Greverudhallen G11 (f 2008) Plj B Bækkelagets SK 1 BSK 1 Ski IL Håndball Gul      
25081117 sø 25/08 15:31 sø 25/08 Greverudhallen G10 (f 2009) Plj A Langhus IL Blå Ferdig Bækkelagets SK 1      
25080914 sø 25/08 15:42 sø 25/08 STIL Arena/Langhushallen 1 J14 (f 2005) Slutspill B 1/4 Final Bækkelagets SK 1 11 - 10 Kolbotn IL Hvit    
25081217 sø 25/08 16:11 sø 25/08 Østre Greverudhallen G11 (f 2008) Plj B Bækkelagets SK 1 BSK 1 Fjellhammer IL      
25081815 sø 25/08 16:15 sø 25/08 Bjørnholthallen 3 J16 (f 2003) Slutspill B Semifinale Nordstrand IF 1 13 - 15 Bækkelagets SK BSK 2    
25081119 sø 25/08 16:17 sø 25/08 Greverudhallen G10 (f 2009) Plj C Bækkelagets SK 2 Ferdig Kråkerøy IL      
25081515 sø 25/08 16:20 sø 25/08 STIL Arena/Langhushallen 2 J14 (f 2005) Slutspill B 1/4 Final Bækkelagets SK 2 13 - 7 Kjelsås IL 1    
25082019 sø 25/08 16:30 sø 25/08 Drømtorphallen (kortbane) G9 (f 2010) Plj C Bækkelagets SK BLÅ Halsen IF      
25081415 sø 25/08 16:32 sø 25/08 Ski Alliansehall/Skihallen 2 G15 (f 2004) Slutspill B Finale Bækkelagets SK 10 - 14 Melhus IL    
25081516 sø 25/08 16:55 sø 25/08 STIL Arena/Langhushallen 2 J14 (f 2005) Slutspill B Semifinale Bækkelagets SK 1 4 - 14 Vestby Håndballklubb    
25081816 sø 25/08 17:20 sø 25/08 Bjørnholthallen 3 J16 (f 2003) Slutspill B Finale Bækkelagets SK BSK 2 17 - 10 Ullensaker/...IL Håndball    
25081517 sø 25/08 17:28 sø 25/08 STIL Arena/Langhushallen 2 J14 (f 2005) Slutspill B Semifinale Langhus IL 12 - 13 Bækkelagets SK 2    
25081122 sø 25/08 17:30 sø 25/08 Greverudhallen G10 (f 2009) Plj C Bækkelagets SK 2 Ferdig Kjelsås IL Rød      
25080818 sø 25/08 18:33 sø 25/08 Langhushallen J14 (f 2005) Slutspill B Finale Vestby Håndballklubb 12 - 5 Bækkelagets SK 2    
Peppes pizza Ski Bygg Cocio G-max Ski storsenter Ski IL BAMA KC Follo ALI Kaffe Askim & Spydeberg Sparebank Åkberg Skoglunn Pølsemakeri MENY Synnøve Finden Møllerens Follo Truckutleie Thon Ski Q meieriene Craft Ski Øst SOKO Bolig Partner