Detta är resultaten från Håndballcupen Ski 2019. Se de senaste resultaten från Håndballcupen Ski 2020 här.

Kråkerøy IL

Spara till din kalender
Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
23080603 fr 23/08 18:39 fr 23/08 Kråkstadhallen J13 (f 2006) Grp C Ullensaker/... Håndball 2 4 - 19 Kråkerøy IL 1    
23080607 fr 23/08 20:51 fr 23/08 Kråkstadhallen J13 (f 2006) Grp D Ski IL Håndball 1 5 - 9 Kråkerøy IL 2    
24081801 lö 24/08 08:33 lö 24/08 Bjørnholthallen 3 J12 (f 2007) Grp D Ås 14 - 4 Kråkerøy IL 2    
24080603 lö 24/08 09:39 lö 24/08 Kråkstadhallen J13 (f 2006) Grp C Kråkerøy IL 1 12 - 5 Bækkelagets SK BSK 2    
24081805 lö 24/08 10:45 lö 24/08 Bjørnholthallen 3 J12 (f 2007) Grp D Ski IL Håndball 2 11 - 9 Kråkerøy IL 2      
24081706 lö 24/08 11:18 lö 24/08 Bjørnholthallen 2 J12 (f 2007) Grp C Kråkerøy IL 1 12 - 9 Pors Håndball    
24081612 lö 24/08 12:47 lö 24/08 Sofiemyrhallen 2 J15 (f 2004) Grp F Ski IL Håndball 3 11 - 17 Kråkerøy IL 1    
24080610 lö 24/08 13:30 lö 24/08 Kråkstadhallen J13 (f 2006) Grp C HK Silwing/Troja 6 - 13 Kråkerøy IL 1    
24081810 lö 24/08 13:34 lö 24/08 Bjørnholthallen 3 J12 (f 2007) Grp D Kråkerøy IL 2 7 - 18 Torslanda HK 1    
24080612 lö 24/08 14:36 lö 24/08 Kråkstadhallen J13 (f 2006) Grp D Kråkerøy IL 2 7 - 8 Strømstad HK    
24080713 lö 24/08 15:17 lö 24/08 Siggerudhallen J14 (f 2005) Grp C Kolbotn IL Hvit 4 - 17 Kråkerøy IL    
24081017 lö 24/08 15:41 lö 24/08 Sofiemyrhallen 1 J15 (f 2004) Grp F Kråkerøy IL 1 11 - 10 Kolbotn IL 2    
24081814 lö 24/08 15:46 lö 24/08 Bjørnholthallen 3 J12 (f 2007) Grp C Nesodden Håndballklubb 11 - 13 Kråkerøy IL 1    
24080617 lö 24/08 17:25 lö 24/08 Kråkstadhallen J13 (f 2006) Grp D Vestby Håndballklubb 10 - 4 Kråkerøy IL 2    
24081621 lö 24/08 17:53 lö 24/08 Sofiemyrhallen 2 J15 (f 2004) Grp F KFUM Håndball, Stavanger 14 - 14 Kråkerøy IL 1    
24080718 lö 24/08 18:11 lö 24/08 Siggerudhallen J14 (f 2005) Grp C Bækkelagets SK 2 5 - 13 Kråkerøy IL    
24081818 lö 24/08 18:31 lö 24/08 Bjørnholthallen 3 J12 (f 2007) Grp C Vestby Håndballklubb 2 14 - 14 Kråkerøy IL 1    
24080721 lö 24/08 19:50 lö 24/08 Siggerudhallen J14 (f 2005) Grp C Kråkerøy IL 18 - 16 Stavanger 1    
25081001 sö 25/08 08:33 sö 25/08 Sofiemyrhallen 1 J15 (f 2004) Slutspill A 1/8 Final Kolbotn IL 1 13 - 15 Kråkerøy IL 1    
25080602 sö 25/08 09:06 sö 25/08 Kråkstadhallen J13 (f 2006) Slutspill B 1/8 Final Kråkerøy IL 2 12 - 13 Glassverket IF Gif Lilla    
25080704 sö 25/08 10:12 sö 25/08 Siggerudhallen J14 (f 2005) Slutspill A 1/8 Final Kråkerøy IL 14 - 13 Nordstrand IF Blå    
25081304 sö 25/08 10:12 sö 25/08 Bjørnholthallen 1 J12 (f 2007) Slutspill A 1/8 Final Kråkerøy IL 1 3 - 9 Torslanda HK 3    
25081906 sö 25/08 11:30 sö 25/08 Nordbyhallen J13 (f 2006) Slutspill A 1/8 Final Kråkerøy IL 1 12 - 7 Oppsal 1      
25081607 sö 25/08 11:51 sö 25/08 Sofiemyrhallen 2 J15 (f 2004) Slutspill A 1/4 Final Sarpsborg IL Håndball 16 - 12 Kråkerøy IL 1    
25081409 sö 25/08 12:50 sö 25/08 Ski Alliansehall/Skihallen 2 J14 (f 2005) Slutspill A 1/4 Final Kråkerøy IL 12 - 21 Oppegård IL    
25082011 sö 25/08 13:18 sö 25/08 Drømtorphallen (kortbane) G9 (f 2010) Grp C Halsen IF Kråkerøy IL      
25081811 sö 25/08 14:03 sö 25/08 Bjørnholthallen 3 J12 (f 2007) Slutspill B 1/8 Final GF Kroppskultur 2 10 - 5 Kråkerøy IL 2    
25081911 sö 25/08 14:20 sö 25/08 Nordbyhallen J13 (f 2006) Slutspill A 1/4 Final Kråkerøy IL 1 6 - 13 Sarpsborg IL Håndball      
25081114 sö 25/08 14:22 sö 25/08 Greverudhallen G10 (f 2009) Grp C Kråkerøy IL Färdig Kjelsås IL Rød      
25082016 sö 25/08 15:16 sö 25/08 Drømtorphallen (kortbane) G9 (f 2010) Grp C Kråkerøy IL Bækkelagets SK BLÅ      
25082018 sö 25/08 16:02 sö 25/08 Drømtorphallen (kortbane) G9 (f 2010) Grp C Kråkerøy IL Nordstrand IF Blå      
25081119 sö 25/08 16:17 sö 25/08 Greverudhallen G10 (f 2009) Grp C Bækkelagets SK 2 Färdig Kråkerøy IL      
25081123 sö 25/08 17:55 sö 25/08 Greverudhallen G10 (f 2009) Grp C Kråkerøy IL Färdig Ski IL Håndball Blå      
Peppes pizza Ski Bygg Cocio G-max Ski storsenter Ski IL BAMA KC Follo ALI Kaffe Askim & Spydeberg Sparebank Åkberg Skoglunn Pølsemakeri MENY Synnøve Finden Møllerens Follo Truckutleie Thon Ski Q meieriene Craft Ski Øst SOKO Bolig Partner