You are viewing the results for Håndballcupen Ski 2019. View the current results for Håndballcupen Ski 2020 here.

Bækkelagets SK

Import into your calendar
Show referees
  Nbr Time Arena Group Round Home team Result  Away team   Live  
23080700 Fri 23/08 17:00 Fri 23/08 Siggerudhallen J14 (f 2005) Grp A Kolbotn IL 1 9 - 11 Bækkelagets SK 1    
23081501 Fri 23/08 17:33 Fri 23/08 STIL Arena/Langhushallen 2 G12 (f 2007) Grp B Ski IL Håndball 2 17 - 12 Bækkelagets SK 1    
23080702 Fri 23/08 18:06 Fri 23/08 Siggerudhallen J14 (f 2005) Grp C Bækkelagets SK 2 12 - 11 Kolbotn IL Hvit    
23081502 Fri 23/08 18:06 Fri 23/08 STIL Arena/Langhushallen 2 G12 (f 2007) Grp C Bækkelagets SK 2 14 - 11 Nordstrand IF NIF 2    
23080504 Fri 23/08 19:12 Fri 23/08 Ski Alliansehall/Skihallen 1 G15 (f 2004) Grp E Bækkelagets SK 16 - 9 Elverum Håndball 2    
23080704 Fri 23/08 19:12 Fri 23/08 Siggerudhallen J14 (f 2005) Grp A Bækkelagets SK 1 13 - 16 Lørenskog HK    
23080904 Fri 23/08 19:12 Fri 23/08 STIL Arena/Langhushallen 1 G13 (f 2006) Grp B Ski IL Håndball 11 - 19 Bækkelagets SK    
23081804 Fri 23/08 19:42 Fri 23/08 Bjørnholthallen 3 J16 (f 2003) Grp E Kjelsås IL 22 - 20 Bækkelagets SK BSK 2    
23080405 Fri 23/08 19:45 Fri 23/08 Skihallen G14 (f 2005) Grp C Bækkelagets SK 10 - 20 Hammarby Handboll    
23081107 Fri 23/08 20:51 Fri 23/08 Greverudhallen J13 (f 2006) Grp G Bækkelagets SK BSK 1 14 - 6 Oppegård IL 1    
24081500 Sat 24/08 08:00 Sat 24/08 STIL Arena/Langhushallen 2 G12 (f 2007) Grp B Bækkelagets SK 1 7 - 16 Kjelsås IL G12    
24080900 Sat 24/08 08:00 Sat 24/08 STIL Arena/Langhushallen 1 J16 (f 2003) Grp E Ullensaker/...IL Håndball 11 - 13 Bækkelagets SK BSK 2    
24080600 Sat 24/08 08:00 Sat 24/08 Kråkstadhallen J13 (f 2006) Grp C Bækkelagets SK BSK 2 10 - 17 HK Silwing/Troja    
24081900 Sat 24/08 08:00 Sat 24/08 Nordbyhallen J13 (f 2006) Grp G Skånela IF 12 - 6 Bækkelagets SK BSK 1      
24081201 Sat 24/08 08:30 Sat 24/08 Østre Greverudhallen G11 (f 2008) Grp C Bækkelagets SK 2 BSK 2 Finished Kjelsås IL      
24081202 Sat 24/08 08:55 Sat 24/08 Østre Greverudhallen G11 (f 2008) Grp A Langhus IL Finished Bækkelagets SK 3 BSK 3      
24081102 Sat 24/08 09:06 Sat 24/08 Greverudhallen G13 (f 2006) Grp B Bækkelagets SK 9 - 13 Elverum Håndball    
24080603 Sat 24/08 09:39 Sat 24/08 Kråkstadhallen J13 (f 2006) Grp C Kråkerøy IL 1 12 - 5 Bækkelagets SK BSK 2    
24081205 Sat 24/08 10:07 Sat 24/08 Østre Greverudhallen G11 (f 2008) Grp C Oppegård IL Rød Finished Bækkelagets SK 2 BSK 2      
24080903 Sat 24/08 10:09 Sat 24/08 STIL Arena/Langhushallen 1 J16 (f 2003) Grp A Bækkelagets SK BSK 1 8 - 27 Fjellhammer IL 1    
24081904 Sat 24/08 10:12 Sat 24/08 Nordbyhallen J13 (f 2006) Grp G Oppsal 2 5 - 8 Bækkelagets SK BSK 1      
24081504 Sat 24/08 10:12 Sat 24/08 STIL Arena/Langhushallen 2 G12 (f 2007) Grp C Holmestrand IF 20 - 10 Bækkelagets SK 2    
24081206 Sat 24/08 10:30 Sat 24/08 Østre Greverudhallen G11 (f 2008) Grp A Bækkelagets SK 3 BSK 3 Finished Oppegård IL Oppegård Gul      
24081505 Sat 24/08 10:45 Sat 24/08 STIL Arena/Langhushallen 2 G12 (f 2007) Grp B Urædd Håndball 17 - 11 Bækkelagets SK 1    
24080904 Sat 24/08 10:52 Sat 24/08 STIL Arena/Langhushallen 1 J16 (f 2003) Grp E Bækkelagets SK BSK 2 15 - 29 Flint Tønsb...Håndball AL    
24081207 Sat 24/08 10:55 Sat 24/08 Østre Greverudhallen G11 (f 2008) Grp A Langhus IL Finished Bækkelagets SK 4 BSK 4      
24081106 Sat 24/08 11:18 Sat 24/08 Greverudhallen G13 (f 2006) Grp B Uppsala HK 14 - 8 Bækkelagets SK    
24081208 Sat 24/08 11:19 Sat 24/08 Østre Greverudhallen G11 (f 2008) Grp C Ski IL Håndball Blå Finished Bækkelagets SK 2 BSK 2      
24081210 Sat 24/08 12:05 Sat 24/08 Østre Greverudhallen G11 (f 2008) Grp A Gneist Finished Bækkelagets SK 3 BSK 3      
24081211 Sat 24/08 12:32 Sat 24/08 Østre Greverudhallen G11 (f 2008) Grp A Bækkelagets SK 4 BSK 4 Finished Oppegård IL Oppegård Gul      
24081509 Sat 24/08 12:57 Sat 24/08 STIL Arena/Langhushallen 2 G12 (f 2007) Grp C Bækkelagets SK 2 15 - 16 Ski IL Håndball 1    
24080908 Sat 24/08 13:34 Sat 24/08 STIL Arena/Langhushallen 1 J16 (f 2003) Grp A Son HK 2 29 - 5 Bækkelagets SK BSK 1    
24080611 Sat 24/08 14:03 Sat 24/08 Kråkstadhallen J13 (f 2006) Grp C Bækkelagets SK BSK 2 10 - 5 Ullensaker/... Håndball 2    
24080711 Sat 24/08 14:11 Sat 24/08 Siggerudhallen J14 (f 2005) Grp C Stavanger 1 17 - 6 Bækkelagets SK 2    
24081217 Sat 24/08 14:50 Sat 24/08 Østre Greverudhallen G11 (f 2008) Grp A Bækkelagets SK 4 BSK 4 Finished Gneist      
24081414 Sat 24/08 15:42 Sat 24/08 Ski Alliansehall/Skihallen 2 G14 (f 2005) Grp C Reistad IL 11 - 5 Bækkelagets SK    
24080516 Sat 24/08 16:48 Sat 24/08 Ski Alliansehall/Skihallen 1 G15 (f 2004) Grp E Åhus Handboll 20 - 8 Bækkelagets SK    
24080716 Sat 24/08 17:05 Sat 24/08 Siggerudhallen J14 (f 2005) Grp A Bækkelagets SK 1 3 - 15 Flint Tønsb...Håndball AL    
24080914 Sat 24/08 17:56 Sat 24/08 STIL Arena/Langhushallen 1 J16 (f 2003) Grp A Bækkelagets SK BSK 1 9 - 22 Bodø Håndballklubb    
24080718 Sat 24/08 18:11 Sat 24/08 Siggerudhallen J14 (f 2005) Grp C Bækkelagets SK 2 5 - 13 Kråkerøy IL    
24081421 Sat 24/08 19:43 Sat 24/08 Ski Alliansehall/Skihallen 2 G14 (f 2005) Grp C Langhus IL 1 15 - 16 Bækkelagets SK    
24080521 Sat 24/08 19:44 Sat 24/08 Ski Alliansehall/Skihallen 1 G15 (f 2004) Grp E Larvik Turn & IF 1 19 - 9 Bækkelagets SK    
25081900 Sun 25/08 08:00 Sun 25/08 Nordbyhallen J13 (f 2006) Slutspill A 1/8 Final Kjelsås IL 1 15 - 6 Bækkelagets SK BSK 1      
25081202 Sun 25/08 09:06 Sun 25/08 Østre Greverudhallen G12 (f 2007) Slutspill B 1/4 Final Bjørndal Idrettsforening 12 - 9 Bækkelagets SK 1    
25080502 Sun 25/08 09:15 Sun 25/08 Ski Alliansehall/Skihallen 1 G15 (f 2004) Slutspill B 1/4 Final Viking Håndballklubb 12 - 16 Bækkelagets SK    
25082001 Sun 25/08 09:23 Sun 25/08 Drømtorphallen (kortbane) G9 (f 2010) Grp A Ski IL Håndball Hvit Bækkelagets SK GRØNN      
25082003 Sun 25/08 10:09 Sun 25/08 Drømtorphallen (kortbane) G9 (f 2010) Grp B Bækkelagets SK GUL Nordstrand IF Rød      
25081104 Sun 25/08 10:12 Sun 25/08 Greverudhallen G10 (f 2009) Grp A Bækkelagets SK 1 Finished Ski IL Håndball Gul      
25082004 Sun 25/08 10:32 Sun 25/08 Drømtorphallen (kortbane) G9 (f 2010) Grp A Bækkelagets SK GRØNN Kjelsås IL gul      
25080905 Sun 25/08 10:45 Sun 25/08 STIL Arena/Langhushallen 1 G14 (f 2005) Slutspill B 1/8 Final Bækkelagets SK 9 - 17 Nordstrand IF    
25081805 Sun 25/08 10:45 Sun 25/08 Bjørnholthallen 3 J16 (f 2003) Slutspill B 1/8 Final Bækkelagets SK BSK 2 1 - 0 W Sarpsborg IL Håndball      
25081205 Sun 25/08 10:45 Sun 25/08 Østre Greverudhallen G12 (f 2007) Slutspill B 1/4 Final Bækkelagets SK 2 14 - 9 Nordstrand IF NIF 3    
25081806 Sun 25/08 11:18 Sun 25/08 Bjørnholthallen 3 J16 (f 2003) Slutspill B 1/8 Final Langhus IL 16 - 10 Bækkelagets SK BSK 1    
25080606 Sun 25/08 11:18 Sun 25/08 Kråkstadhallen J13 (f 2006) Slutspill B 1/8 Final Bækkelagets SK BSK 2 15 - 6 Tindlund IF    
25082007 Sun 25/08 11:41 Sun 25/08 Drømtorphallen (kortbane) G9 (f 2010) Grp B Kjelsås IL grønn Bækkelagets SK GUL      
25081207 Sun 25/08 11:41 Sun 25/08 Østre Greverudhallen G11 (f 2008) Grp B Oppegård IL Oppegård Blå Finished Bækkelagets SK 1 BSK 1      
25082009 Sun 25/08 12:30 Sun 25/08 Drømtorphallen (kortbane) G9 (f 2010) Grp A Nordstrand IF Grønn Bækkelagets SK GRØNN      
25081210 Sun 25/08 13:10 Sun 25/08 Østre Greverudhallen G11 (f 2008) Grp B Rælingen Håndballklubb Finished Bækkelagets SK 1 BSK 1      
25081111 Sun 25/08 13:13 Sun 25/08 Greverudhallen G10 (f 2009) Grp A Fet IL Finished Bækkelagets SK 1      
25081411 Sun 25/08 14:03 Sun 25/08 Ski Alliansehall/Skihallen 2 G15 (f 2004) Slutspill B Semi final Bygdø Monolitten 11 - 15 Bækkelagets SK    
25082013 Sun 25/08 14:04 Sun 25/08 Drømtorphallen (kortbane) G9 (f 2010) Grp B Ski IL Håndball Blå Bækkelagets SK GUL      
25080611 Sun 25/08 14:09 Sun 25/08 Kråkstadhallen J13 (f 2006) Slutspill B 1/4 Final Bækkelagets SK BSK 2 4 - 5 Ski IL Håndball 1    
25082014 Sun 25/08 14:30 Sun 25/08 Drømtorphallen (kortbane) G9 (f 2010) Grp C Bækkelagets SK BLÅ Driv Idrettslag      
25081812 Sun 25/08 14:36 Sun 25/08 Bjørnholthallen 3 J16 (f 2003) Slutspill B 1/4 Final Elverum Håndball 2 5 - 12 Bækkelagets SK BSK 2    
25080912 Sun 25/08 14:36 Sun 25/08 STIL Arena/Langhushallen 1 J14 (f 2005) Slutspill B 1/8 Final Bækkelagets SK 2 13 - 10 Viking TIF    
25081115 Sun 25/08 14:45 Sun 25/08 Greverudhallen G10 (f 2009) Grp C Ski IL Håndball Blå Finished Bækkelagets SK 2      
25081214 Sun 25/08 14:52 Sun 25/08 Østre Greverudhallen G12 (f 2007) Slutspill B Semi final Urædd Håndball 17 - 8 Bækkelagets SK 2    
25081613 Sun 25/08 15:09 Sun 25/08 Sofiemyrhallen 2 G13 (f 2006) Sluttspill B 1/4 Final Bækkelagets SK 11 - 17 Langhus IL    
25082016 Sun 25/08 15:16 Sun 25/08 Drømtorphallen (kortbane) G9 (f 2010) Grp C Kråkerøy IL Bækkelagets SK BLÅ      
25081215 Sun 25/08 15:25 Sun 25/08 Østre Greverudhallen G11 (f 2008) Grp B Bækkelagets SK 1 BSK 1 Ski IL Håndball Gul      
25081117 Sun 25/08 15:31 Sun 25/08 Greverudhallen G10 (f 2009) Grp A Langhus IL Blå Finished Bækkelagets SK 1      
25080914 Sun 25/08 15:42 Sun 25/08 STIL Arena/Langhushallen 1 J14 (f 2005) Slutspill B 1/4 Final Bækkelagets SK 1 11 - 10 Kolbotn IL Hvit    
25081217 Sun 25/08 16:11 Sun 25/08 Østre Greverudhallen G11 (f 2008) Grp B Bækkelagets SK 1 BSK 1 Fjellhammer IL      
25081815 Sun 25/08 16:15 Sun 25/08 Bjørnholthallen 3 J16 (f 2003) Slutspill B Semi final Nordstrand IF 1 13 - 15 Bækkelagets SK BSK 2    
25081119 Sun 25/08 16:17 Sun 25/08 Greverudhallen G10 (f 2009) Grp C Bækkelagets SK 2 Finished Kråkerøy IL      
25081515 Sun 25/08 16:20 Sun 25/08 STIL Arena/Langhushallen 2 J14 (f 2005) Slutspill B 1/4 Final Bækkelagets SK 2 13 - 7 Kjelsås IL 1    
25082019 Sun 25/08 16:30 Sun 25/08 Drømtorphallen (kortbane) G9 (f 2010) Grp C Bækkelagets SK BLÅ Halsen IF      
25081415 Sun 25/08 16:32 Sun 25/08 Ski Alliansehall/Skihallen 2 G15 (f 2004) Slutspill B Final Bækkelagets SK 10 - 14 Melhus IL    
25081516 Sun 25/08 16:55 Sun 25/08 STIL Arena/Langhushallen 2 J14 (f 2005) Slutspill B Semi final Bækkelagets SK 1 4 - 14 Vestby Håndballklubb    
25081816 Sun 25/08 17:20 Sun 25/08 Bjørnholthallen 3 J16 (f 2003) Slutspill B Final Bækkelagets SK BSK 2 17 - 10 Ullensaker/...IL Håndball    
25081517 Sun 25/08 17:28 Sun 25/08 STIL Arena/Langhushallen 2 J14 (f 2005) Slutspill B Semi final Langhus IL 12 - 13 Bækkelagets SK 2    
25081122 Sun 25/08 17:30 Sun 25/08 Greverudhallen G10 (f 2009) Grp C Bækkelagets SK 2 Finished Kjelsås IL Rød      
25080818 Sun 25/08 18:33 Sun 25/08 Langhushallen J14 (f 2005) Slutspill B Final Vestby Håndballklubb 12 - 5 Bækkelagets SK 2    
Peppes pizza Ski Bygg Cocio G-max Ski storsenter Ski IL BAMA KC Follo ALI Kaffe Askim & Spydeberg Sparebank Åkberg Skoglunn Pølsemakeri MENY Synnøve Finden Møllerens Follo Truckutleie Thon Ski Q meieriene Craft Ski Øst SOKO Bolig Partner